UEP1J4R7MED
MFR.Part #
UEP1J4R7MED
JLCPCB Part #
C5110867
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 31mA@120Hz 4.7uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS