UPS2E3R3MPD
MFR.Part #
UPS2E3R3MPD
JLCPCB Part #
C1593335
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 250V 3.3uF 42mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS