UPS2E330MHD
MFR.Part #
UPS2E330MHD
JLCPCB Part #
C1668997
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 190mA@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS