UKL1J330MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1J330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588369
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS