UPS2A102MHD
MFR.Part #
UPS2A102MHD
JLCPCB Part #
C5111870
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-55℃~+105℃ 1.322A@120Hz 1000uF 100V 18mm 3000hrs@105℃ 42mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS