UUJ2A331MRQ1MS
MFR.Part #
UUJ2A331MRQ1MS
Description
-55℃~+105℃ 100V 20mm 22.5mm 330uF 5000hrs@105℃ 750mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS