UPS1C101MED
MFR.Part #
UPS1C101MED
JLCPCB Part #
C5111837
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12.5mm 125mA@120Hz 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS