UPJ1J121MHD6
MFR.Part #
UPJ1J121MHD6
JLCPCB Part #
C1599266
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 120uF 15mm 180mΩ 5000hrs@105℃ 510mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS