LGU2A102MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2A102MELZ
JLCPCB Part #
C1580103
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.54A@120Hz 1000uF 100V 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS