UPM2F470MHD
MFR.Part #
UPM2F470MHD
JLCPCB Part #
C1601662
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 315V 35.5mm 376mA@10kHz 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS