UPW2W100MHD
MFR.Part #
UPW2W100MHD
JLCPCB Part #
C1579978
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 120mA@10kHz 16mm 25mm 450V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS