UKL1J221MHD
MFR.Part #
UKL1J221MHD
JLCPCB Part #
C1668370
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 550mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS