UCY2C820MHD3TO
MFR.Part #
UCY2C820MHD3TO
JLCPCB Part #
C1585201
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 5mm 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS