UAS2G101MHD
MFR.Part #
UAS2G101MHD
JLCPCB Part #
C1646928
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 400V 7.5mm 784mA@10kHz ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS