UPM1E271MPD1TD
MFR.Part #
UPM1E271MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579553
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 20mm 25V 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 560mA@120Hz 8mm 95mΩ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS