LNX2H182MSEGBB
MFR.Part #
LNX2H182MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619689
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1800uF 20000hrs@85℃ 28.6mm 350V 63.5mm 9.1A@10kHz ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS