UPJ2G010MPD1TD
MFR.Part #
UPJ2G010MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584632
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 17mA@120Hz 1uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS