UPJ1J101MHD6TO
MFR.Part #
UPJ1J101MHD6TO
JLCPCB Part #
C5111614
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12.5mm 15mm 460mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS