UVZ1A471MED1TA
MFR.Part #
UVZ1A471MED1TA
JLCPCB Part #
C1591999
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 250mA@120Hz 470uF 5mm 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS