UBW1H221MPD
MFR.Part #
UBW1H221MPD
JLCPCB Part #
C1586781
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 2000hrs@135℃ 20mm 220uF 465mA@120Hz 50V 5mm 98mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS