EGXF250ELL911MK15S
MFR.Part #
EGXF250ELL911MK15S
JLCPCB Part #
C1598943
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 15mm 25V 3000hrs@125℃ 5mm 732mA@120Hz 82mΩ@100kHz 910uF ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS