UPJ1E271MPD6
MFR.Part #
UPJ1E271MPD6
JLCPCB Part #
C1668194
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 180mΩ 25V 270uF 5000hrs@105℃ 525mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS