UPJ2A390MPD1TD
MFR.Part #
UPJ2A390MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582179
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 202mA@120Hz 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 330mΩ 39uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS