UKL1E151KPDANATD
MFR.Part #
UKL1E151KPDANATD
JLCPCB Part #
C1596234
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 150uF 25V 370mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS