UMV0G470MFD
MFR.Part #
UMV0G470MFD
JLCPCB Part #
C1595627
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2mm 47uF 4V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS