UVR1J331MPD
MFR.Part #
UVR1J331MPD
JLCPCB Part #
C1580252
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 330uF 5mm 63V 816.5mA@10kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS