UMV0G330MFD
MFR.Part #
UMV0G330MFD
JLCPCB Part #
C1584014
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-40℃~+105℃ 2mm 30mA@120Hz 33uF 4V 5000hrs@105℃ 5mm 6mm ±20% 插件,D5xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS