UMT0G470MDD
MFR.Part #
UMT0G470MDD
JLCPCB Part #
C1583486
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2mm 47uF 4V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS