UMT1V100MDD
MFR.Part #
UMT1V100MDD
JLCPCB Part #
C5111466
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25mA@120Hz 2mm 35V 5mm 6mm ±20% Plugin,D5xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS