UBX2D100MPL
MFR.Part #
UBX2D100MPL
JLCPCB Part #
C5110756
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 10uF 14mm 200V 5mm 83mA@120Hz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS