LGG2E102MELB40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2E102MELB40
JLCPCB Part #
C1589746
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 250V 3.3A@50kHz 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS