UUH1V471MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1V471MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 17.5mm 18mm 35V 470uF 5000hrs@125℃ 570mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS