UMP1E3R3MDD
MFR.Part #
UMP1E3R3MDD
JLCPCB Part #
C1584789
Description
-40℃~+85℃ 12mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 2mm 3.3uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS