LNC2G682MTEG
MFR.Part #
LNC2G682MTEG
JLCPCB Part #
C1619744
Package
Bolt,D63.5xL168mm
Description
-40℃~+85℃ 168mm 28.6mm 33.32A@10kHz 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL168mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS