UMF1E4R7MDD1TP
MFR.Part #
UMF1E4R7MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584107
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 25V 4.7uF 4mm 50mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS