UMF1V4R7MDD1TP
MFR.Part #
UMF1V4R7MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584299
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 35V 4.7uF 4mm 50mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS