UMA1H330MDD
MFR.Part #
UMA1H330MDD
JLCPCB Part #
C1583323
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 50V 71mA@120Hz 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS