LNK2W332MSEGBB
MFR.Part #
LNK2W332MSEGBB
JLCPCB Part #
C3814599
Package
Bolt,D63.5xL118mm
Description
-25℃~+85℃ 118mm 12.1A@120Hz 28.6mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS