UTT1H2R2MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1H2R2MDD
JLCPCB Part #
C1498013
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 2.2uF 23Ω 4mm 5000hrs@105℃ 50V 7.8mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS