LNT2G472MSEH
MFR.Part #
LNT2G472MSEH
JLCPCB Part #
C1499149
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 133mm 28.42A@10kHz 31.8mm 400V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS