UMA0G331MDD
MFR.Part #
UMA0G331MDD
JLCPCB Part #
C1594789
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 217.5mA@10kHz 330uF 4V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS