ULV2E8R2MNL1GS
MFR.Part #
ULV2E8R2MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164617
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 250V 35mA@120Hz 8.2uF ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS