RNU0J221MDS1JX
MFR.Part #
RNU0J221MDS1JX
JLCPCB Part #
C3275470
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ 220uF 320mA@120Hz 6.3V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS