UPV0J391MGD1TD
MFR.Part #
UPV0J391MGD1TD
JLCPCB Part #
C1669127
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 290mΩ 3.5mm 390uF 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS