ULR2D330MNL1GS
MFR.Part #
ULR2D330MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163052
Package
SMD,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 3000hrs@105℃ 33uF 70mA@120Hz ±20% SMD,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS