LGU1J332MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1J332MELB
JLCPCB Part #
C1582774
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.24A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 3300uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS