ULR2D220MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULR2D220MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163160
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 22uF 3000hrs@105℃ 65mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS