ULD2G6R8MPD
MFR.Part #
ULD2G6R8MPD
JLCPCB Part #
C5111434
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18mm 20000hrs@105℃ 400V 5mm 6.8uF 85mA@120Hz ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS