LNT2G152MSEFBB
MFR.Part #
LNT2G152MSEFBB
JLCPCB Part #
C1616246
Package
Bolt,D51xL123mm
Description
-25℃~+105℃ 12.74A@10kHz 123mm 1500uF 22mm 400V 5000hrs@105℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS