UVR1V472MRD6
MFR.Part #
UVR1V472MRD6
JLCPCB Part #
C1581997
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.7A@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 35V 4700uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS